BARODAN HABERLER

ADANA BAROSU 29 EKİM CUMHURİYET KUPASI TENİS TURNUVASI BAŞARIYLA SONUÇLANDI

740 görüntülenme
17/11/2022
ADANA BAROSU 29 EKİM CUMHURİYET KUPASI TENİS TURNUVASI BAŞARIYLA SONUÇLANDI

01 Ekim - 06 Kasım 2022 tarihleri arasında Adana Büyükşehir Belediyesi Spor Park Tesisleri’nde yapılan Adana Barosu 29 Ekim Cumhuriyet Kupası başarıyla sonuçlandı.
Baro Başkanımız Av. Semih Gökayaz, burada yaptığı konuşmada, Adana Barosu’nun meslektaşlarıyla, yargı camiasının tüm unsurlarıyla büyük bir aile olduğunun altını çizdi. Av. Gökayaz, “Tüm katılımcıları kutluyoruz. Dostluk ve kardeşlik çerçevesinde geçen müsabakalarda Avukatların ve Adliye personellerinin de katıldığı; sahada birbirleriyle kıyasıya rekabetin olduğu ancak kaybedenin kazanını alkışladığı, kazananın da kaybedeni teselli ettiği, fair-play’in öne çıktığı mükemmel bir turnuva izledik. Turnuvanın tüm katılımcılarına, tenis turnuvasının tüm yükünü sırtlayan Av. Hakan İlbeyi’ne ve 31. Dönem Spor Komisyonu Başkanı Av. Sefa Ün’e şükranlarımı sunuyorum. Kortun tahsisini sağlayan ABB Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Özdemir’e ve Hakem/Tenis Antrenörü Volkan Şahin’e teşekkür ederim.” dedi.

Turnuva Kadınlar B grubu, A grubu, Mix grubu, Erkekler ise C grubu, B grubu, A grubu, Double grubu kategorisinde ter döktü. Kadınlar A kategorisinde Av. Petek Karasu birinci, Av. Damla Turaktekin ikinci, Nuran Koç üçüncü, B kategorisinde Av. İlayda Fulya Şen birinci, Av. Sümeyra Serter ikinci, Av. Gamze Alınç üçüncü olurken, Erkekler A kategorisinde Av. Ahmet Alp Elbek birinci, Av. Mehmet Kütük ikinci, Av. Atilla Ayman üçüncü, B kategorisinde Sefa Burak Kaymak birinci, Av. Hakan İlbeyi ikinci, Av. İskender Gökçeli üçüncü, C kategorisinde ise Av. Abdullah Civan birinci, Oğuzhan Yalın ikinci, Av. Sefa Ün üçüncü olmuştur. Karışık Çiftler kategorisinde ise Av. Damla Duraktekin ve Av. Hakan İlbeyi birinci, Av. Sümeyra Serter ve Av. Mehmet Kütük ikinci, Av. İlayda Fulya Şen ve Av. Sefa Ün üçüncü olmuştur. Çift Erkekler kategorisinde ise Av. Atilla Ayman ve Av. Hakan İlbeyi birinci, Av. Ümit Arif Özsoy ve Av. Ahmet Alp Elbek ikinci, Sefa Burak Kaymak ve Oğuzhan Yalın üçüncü olmuştur.

Diğer Haberler