BARODAN HABERLER

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYDAN KARALAR “AVUKATLAR GÜNÜ” NEDENİYLE BARO BAŞKANIMIZ Av. SEMİH GÖKAYAZ’I ZİYARET ETTİ

203 görüntülenme
06/04/2024
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYDAN KARALAR “AVUKATLAR GÜNÜ” NEDENİYLE BARO BAŞKANIMIZ Av. SEMİH GÖKAYAZ’I ZİYARET ETTİ
    Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle baromuzu ve Başkanımız Av. Semih Gökayaz’ı ziyaret etti. Başkanımız Av. Semih Gökayaz, Başkan Karalar’ı makamında ağırladı.
    5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle baromuzu ziyaret eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, avukatlık mesleğinin çok zor ve kutsal bir meslek olduğunu belirtti. Başkan Karalar, “Özellikle günümüz koşullarında bu mesleği yapmak çok zor hale geldi. Gerçekten çok zor koşullarda bu mesleği icra ediyorsunuz. Fakat hala sizler gibi kıymetli avukatlar olduğu için gerçekten çok şanslıyız.
Hepinizin Avukatlar Günü’nü kutluyorum.” şeklinde konuştu.
   Nazik ziyaretinden dolayı Başkan Karalar’a teşekkürlerini ileten Başkanımız Av. Gökayaz da şunları dile getirdi: “Ziyaretiniz için meslektaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz hafta yapılan Yerel Seçimler sonucunda yeniden göreve seçildiniz ve bugün mazbatanızı alarak yeni döneminize başladınız. Bu ziyaret aynı zamanda mazbatanızdan sonra yeni dönemin ilk ziyareti oldu.
    Ziyaretiniz ve avukatlar günümüzü kutlama noktasında gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de yapacağınız başarılı çalışmalarla Adana’yı hak ettiği yere ulaştıracağınıza inanıyorum. Yeni dönemde başarılar diliyorum.”
Diğer Haberler