BARODAN HABERLER

BAROMUZ ÜYESİ Av. CENNET BETÜL TOKGÖZ, “SINAİ MÜLKİYET HAKLARININ İHLALİNDE CEZAİ SORUMLULUK” KİTABINI İMZALAYARAK BAŞKANIMIZ Av. SEMİH GÖKAYAZ’A HEDİYE ETTİ.

615 görüntülenme
01/10/2022
BAROMUZ ÜYESİ Av. CENNET BETÜL TOKGÖZ,  “SINAİ MÜLKİYET HAKLARININ İHLALİNDE CEZAİ SORUMLULUK” KİTABINI İMZALAYARAK BAŞKANIMIZ Av. SEMİH GÖKAYAZ’A HEDİYE ETTİ.


Baromuz Üyesi Av. Cennet Betül Tokgöz, kaleme almış olduğu “Sınai Mülkiyet Haklarının İhlalinde Cezai Sorumluluk” adlı kitabını imzalayarak Başkanımız Av. Semih Gökayaz’a hediye etti. Av. Tokgöz’e Baromuz üyesi Av. Şafak Uğurlu eşlik etti. Başkanımız Av. Gökayaz, meslektaşlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve çalışmalarında başarılar diledi.


"ÇALIŞMA BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİ"
Av. Gökayaz, “Sınai mülkiyet hakları, gün geçtikçe değer kazanan haklar kategorisinde yer almaktadır. Haklardaki gelişime bağlı olarak ihlaller de artmaktadır. Bu nedenle yaptığınız çalışma çok kıymetli” diye konuştu.


Av. Tokgöz, “Sınai mülkiyet haklarındaki ihlalleri önlemenin öncelikli yönteminin toplumda bilinç oluşturmaktır. Çalışma, bu bilinci oluşturmak için atılmış bir adımdır” şeklinde konuştu.

Av. Uğurlu, kaleme aldığı “Kan Suçları”, “Armoni” ve “Kan Dizgeleri” adlı kitaplarını Başkanımıza imzalayarak takdim etti.

Diğer Haberler