BARODAN HABERLER

BAROMUZDA RUHSAT HEYECANI VE MUTLULUĞU YAŞANDI

412 görüntülenme
11/05/2023
BAROMUZDA RUHSAT HEYECANI VE MUTLULUĞU YAŞANDIBaromuzda staj dönemlerini başarıyla tamamlayan Yasemin Sarı ile Berna Fırat için Başkanlık makamında ruhsat töreni yapıldı.

Törene Başkanımız Av. Semih Gökayaz, Başkan Yardımcımız Av. Miyesser Ersalan Önenli, Genel Sekreterimiz Av. İlker Mengü, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Av. Ayça Kara Sığırcı, Av. Sinem Tanrısınatapan Keskin, Av. Neval Yurtdaş, Av. Timur Ortatepe, Av. Nevzat Elçi, Av. İlker Güzel, aileler ile misafirler katıldı. Başkanımız Av. Gökayaz, törende yaptığı konuşmada, meslektaşlarını ve ailelerini kutladı. Av. Semih Gökayaz, meslektaşlarının hayatında bugünün dönüm noktası olduğunu belirterek, “Avukatlık mesleği onurlu, kutsal ve mücadele ruhu gerektiren bir meslektir. Staj dönemlerini başarıyla tamamlayan ve bugün aramıza katılacak meslektaşlarım ülkemizde hak aramanın, adalete ulaşmanın ne kadar zor olduğunu gayet iyi biliyorlar.
Avukatlık ruhsatlarını alan meslektaşlarımın azimle, inatla ve sabırla görevleri en iyi şekilde ifa edeceklerine dair inancımız tamdır. Hayırlı uğurlu olsun. Aramıza hoş geldiniz.” dedi.
Konuşmanın ardından törende Avukatlık andını okuyan meslektaşlarımıza cübbelerini Av. Fatih Mehmet Yalıner ve Av.Uğur Köksal giydirdi.
Törende, meslektaşlarımıza Adana Barosu rozeti hediye edildi.

Diğer Haberler