BARODAN HABERLER

EMEP Genel Başkanı Seyit Aslan’dan, Başkanımız Av. Semih Gökayaz’a ziyaret

107 görüntülenme
09/02/2024
EMEP Genel Başkanı Seyit Aslan’dan, Başkanımız Av. Semih Gökayaz’a ziyaret

On bir ilimizi etkileyen 6 Şubat 2023 depremlerinin birinci yıl dönümü dolayısıyla ilimizde bulunan EMEP Genel Başkanı Seyit Aslan, Baro Başkanımız Av. Semih Gökayaz’ı makamında ziyaret etti.

Emek Partisi Genel Başkanı Seyit Aslan, barolar ve avukatların demokrasinin ve adaletin tesisinde önemli rolü olduğunu belirtti. Aslan, depremlere karşı sorumluluk makamında olanların gerekli tedbirleri bir an evvel alması gerektiğine vurgu yaptı.

Başkanımız Av. Semih Gökayaz, misafirlerine nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve güzel temennileri için teşekkür etti. Depremlerde hayatını kaybedenleri bir kez daha saygıyla ve rahmetle anan Av. Gökayaz, aynı acıların tekrar yaşanmamasını temenni etti.


EMEP MYK Üyesi Halil İmrek, Adana İl Başkanı Suat Nacar, İl Yöneticileri Av. Tugay Bek, Seren Elataş ve Stajyer Avukat Özge Türkoğlu’nun da yer aldığı ziyaret sırasında, kent ve ülke gündemine dair güncel konular hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Sohbet ortamında devam eden ziyarette; temel hak ve özgürlükler, hak, hukuk ve adalet konuları konuşuldu. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin ülkemize ve kentimize hayırlı olması temenni edildi.

Ziyaret esnasında Baro Başkan Yardımcımız Av. Miyesser Ersalan Önenli ve Baro Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Neval Yurtdaş hazır bulundular.

Diğer Haberler