BARODAN HABERLER

ENGELLİ HENGELLİ HAKLARI FARKINDALIK EĞİTMENLERİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ VE KATILIMCILARA SERTİFİKALARI VERİLDİ.AKLARI FARKINDALIK EĞİTMENLERİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ VE KATILIMCILARA SERTİFİKALARI VERİLDİ.

2430 görüntülenme
09/03/2017
ENGELLİ HENGELLİ HAKLARI FARKINDALIK EĞİTMENLERİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ VE KATILIMCILARA SERTİFİKALARI VERİLDİ.AKLARI FARKINDALIK EĞİTMENLERİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ VE KATILIMCILARA SERTİFİKALARI VERİLDİ.

ENGELLİ HAKLARI FARKINDALIK EĞİTMENLERİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ VE KATILIMCILARA SERTİFİKALARI VERİLDİ.

Adana Barosu Engelli Hakları Komisyonu tarafından baromuza bağlı olarak çalışan 26 komisyonumuzun başkanı ile temsilcisi meslektaşlarımızın katılımıyla  gerçekleştirilen farkındalık eğitiminde, engelli bireylere yönelik ayrımcılığın ortadan kaldırılması amacıyla engelliliğe dayalı ayrımcılık ve engelliliğe dayalı ayrımcılığı yasaklayan hukuki mekanizmalar farkındalık çalışması 20 Ocak 2017 tarihinde yapılmıştı.

 

Baro Başkanımız Av. Veli Küçük tarafından, engelli hakları farkındalık eğitimini öneren ve eğitmen olarak sunum yapan Adana Barosu Engelli Hakları Komisyonu Başkanı Av. Özlem Kara’ya bu değerli katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Baro Başkanlık odasında gerçekleşen törende konuşan Av. Küçük, “ Bu çalışmayı öneren ve başarıyla gerçekleştirerek sunum yapan Engelli Hakları Komisyonu Başkanımız Av. Özlem Kara’ya, komisyon başkan yardımcımız Av. İsmail Sarı’ya ve komisyon üyesi Av. İlker Bahçeci’ye teşekkür ediyorum. Eğitim seminerine katılan ve ilgiyle izleyen arkadaşlarımı da tebrik ediyorum. Bu tarz özel ve lokal çalışmaları önümüzdeki günlerde de yapmaya devam edeceğiz. Yarın da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Divan Otel’inde panelimiz olacak. O etkinliğimize de tüm meslektaşlarımızın katılımını bekliyoruz. Aramızda olacak katılımcılara sertifika takdim edeceğiz, sunum yapan meslektaşlarımıza da Adana Barosunun küçük armağanı olacaktır”  dedi.

 

Plaket ve sertifika töreninde Baro Başkan Yardımcımız Av. Sabahattin Gümüş ve Baro Genel Sekreterimiz Av. Semih Gökayaz  eğitim seminerine katılan Av. Dilek Canik Topal ile Av. Tuğçe Nermin Türk’e sertifikalarını verdi.

 

Diğer Haberler