BARODAN HABERLER

TBB ve BAROMUZ İŞBİRLİĞİYLE DÜZENLENEN SERTİFİKALI "AVUKAT HAKLARI" KONULU MESLEK İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

137 görüntülenme
11/11/2023
TBB ve BAROMUZ İŞBİRLİĞİYLE DÜZENLENEN SERTİFİKALI

TBB ve BAROMUZ İŞBİRLİĞİYLE DÜZENLENEN SERTİFİKALI "AVUKAT HAKLARI" KONULU MESLEK İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

TBB ve Baromuz işbirliği ile düzenlenen ve iki gün devam eden "Avukat Hakları" konulu Meslek İçi Eğitim Semineri, Baro Tesisleri Konferans Salonu'nda başarıyla tamamlandı.

Seminere Başkan Yardımcımız Av. Miyesser Ersalan Önenli, Avukat Hakları Merkezi Başkanımız Av. Bedirhan Tuna Yıldız, Genel Sekreteri Av. İlkem İnal, avukatlar ve stajyer avukatlar katıldı.

İlk gün Adliye Konferans Salonu'nda gerçekleşen seminerin bugünkü oturumunda da TBB Avukat Hakları Merkezi Sözcüsü Av. Deniz Özbilgin, TBB Avukat Hakları Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Sabahattin Gümüş ve TBB Avukat Hakları Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Erhan Demir sunumuyla katılımcıları bilgilendirdiler.

Seminerin soru-cevap bölümünün sona ermesinin ardından Başkan Yardımcımız Av. Miyesser Ersalan Önenli, Avukat Hakları Merkezi Başkanımız Av. Bedirhan Tuna Yıldız, Genel Sekreteri Av. İlkem İnal, Baromuz üyesi Av. Hatice Canhilal tarafından konuşmacılara plaketleri takdim edildi.

Başkan Yardımcımız Av. Miyesser Ersalan Önenli, burada yaptığı konuşmada, “Çok verimli bir eğitim oldu. Bugünkü eğitim seminerinin hazırlanmasında emeği geçen TBB Eğitim Merkezi'ne, komisyon başkanımıza ve komisyon yürütme kurulu üyelerimize, sunumlarıyla bizleri aydınlatan değerli konuşmacılarımıza ve katılım gösteren meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Program sonunda katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

Diğer Haberler