UYAP YARDIM MASASI

UYAP YARDIM MASASI

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

ELEKTRONİK İMZA BAŞVURUSU (HESABA BAŞVURU İÇİN YAPILMASI GEREKENLER)

https://e-imza.barokart.com.tr/Basvuru.aspx adresine gidip Başvuru Detay Bilgilerinden başvuru işlemini yaptıktan sonra Teslimat ve Ödeme Kısmından hesabıma veya kredi kartı ile başvuruda bulununuz. Hesaba ödeyecek avukatlar için hesap numarası ve gerekli işlemler aşağıdaki gibidir.

Lütfen 299 TL olan ödemenizi T.BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI İKTİSADİ İŞLETMESİ 

IBAN : TR20 0001 2009 2120 0016 0000 98 nolu hesabına HAVALE/EFT olarak ödeyiniz.

Açıklama Kısmına T.C.Kimlik No, Adı ve Soyadınızı belirtmeniz gereklidir. Ödeme seçeneği olarak TBB hesabına yatırılan ücret dekontlarınızı e-imza@barobirlik.org.tr adresine tarayıp göndermeniz gerekmektedir.

Mailde Adınız, Soyadınız, Tc Kimlik Numaranız ve Adana Barosuna kayıtlı diye not düşünüz.

Sadece hesaptan yapılan işlemler için 0312- 292 59 99 Telefon numarasını arayarak (dahili 2) Türkiye Barolar Birliği E-İmza Başvuru Durumumdan Takip Edebilirsiniz

(Kredi Kartı ile ödemeler için onay süreci anlık olup her hangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.)

A:) E-İMZA SATIŞ BEDELİ 299 TL

B:) NES (YENİLEME -SLİM KART) 219 TL

C:) NES-2 (SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ -SİM KART) 189 TL

D:)TOKEN SATIŞ BEDELİ 89 TL DİR

(TOKEN BAŞVURUSU İÇİN YUKARDAKİ HESABA 89 TL YATIRILIP DEKONTUN AÇIKLAMA KISMINA AD SOYAD VATANDAŞLIK NUMARASI VE TOKEN DİYE NOT DÜŞÜP  e-imza@barobirlik.org.tr  MAİL ATMANIZ GEREKMEKTEDİR.

_______________________________________________________________________________________

E İMZA TESLİM TUTANAKLARI İLE İLGİLİ YAPILMASI GEREKENLER

1. Avukat Kimlik kartınızın arkalı önlü fotokopisinin çekilmesi gerekmektedir 

2.   https://e-imza.barokart.com.tr/Basvuru.aspx adresinden TC' numaranızı yazdıktan sonra "Tekrar Başvuru Formu ve Taahhütname Başvuru formunu indirip 1. sayfadanın alt kısmından tarih ve imza, 2. sayafanın en alt bölümünü doldurulup  imzalanması gerekmektedir.

 3. Aşağıdaki linkten

 /uploads/yeni_haber/TESLAM_TUTANAAI-NES%5B2129%5D.pdf teslim tutanağını indirilerek "teslim alan müşteri kısmını imzalanarak baromuza teslim ediniz.