BARODAN HABERLER

GELENEKSEL “AV. SAVAŞ BEDİR HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI”NDA KURA ÇEKİMİ HEYECANI YAŞANDI

758 görüntülenme
13/03/2019
GELENEKSEL “AV. SAVAŞ BEDİR HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI”NDA KURA ÇEKİMİ HEYECANI YAŞANDI

Baromuz tarafından, icra takibi için gittiği bir evde katledilen görev şehidimiz Avukat Savaş Bedir anısına bu yıl 18.sini düzenlenen "Av. Savaş Bedir Halı Saha Futbol Turnuvası"nın fikstür ve kura çekimi yapıldı.
Mahmut Esat Bozkurt Salonunda seri başı olmaksızın gerçekleşen kura ve fikstür çekiminde 4 ayrı grupta mücadele edecek takımlar belirlendi.
Tek devreli lig usulüne göre 24 takım arasında oynanacak bu etapta, gruplarında ilk dörde giren 4 takım daha sonra eleme maçlarında çapraz eşleşmelerle karşılaşacaklar.
Müsabakalar Kuzey Adana Spor Kompleksi'nde 16 Mart 2019 Cumartesi günü saat 12.00’da Vikingler-Memur Sen takımları arasında oynanacak maçla başlayacak. Turnuvada avukat, stajyer avukat, adliye personeli, gazeteci, infaz koruma memurları, emniyet mensupları ve avukat katipleri yer almaktadır.

Törende konuşan Spor Komisyonu Başkanımız Av. Kürşat Anıl, 23 Ekim 2001 tarihinde yaşamını yitiren merhum meslektaşımız Av. Savaş Bedir’i ve aynı saldırıda hayatını kaybeden İcra memuru Hasan Fındıl’ı bir kez daha rahmet ve saygıyla andıklarını belirtti. Av. Anıl, "Sadece sağlıklarında değil, vefatlarından sonra da yitirdiğimiz değerleri hatırlamak, onları yad etmek gerekir. Meslektaşımızı asla unutmadık ve her daim içimizde yaşayacaktır" dedi.
Kura çekimine Adana Barosu Spor Komisyonu Başkanımız Av. Kürşat Anıl’ın yanı sıra, komisyon üyeleri ve takımların temsilcileri katıldı.
TURNUVA KATILAN TAKIMLARIN İSİMLERİ İLGİNÇ
A GRUBU
Dirilişspor
Arabulucular FK
Genç Hukukçular
Vikingler Junior
Memursen
Vikingler
B GRUBU
Malazgirtspor
Adana Adliyesi
Çocukgücü
Talebis
Şeytanın Avukatları
Centilmenspor
C GRUBU
Türk Büro Sen
Yüksek Gerilim
Bastonspor
555 K
İcra Demirgücü
İhtiyarspor
D GRUBU
Camel Club Baro
Polisgücü
Toroslar FK
Adana E Tipi
Derdest FK
Baro Juniors

Diğer Haberler